Проведено відеоконсультацію для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти

Дата: 11.11.2021 09:02

10 листопада 2021 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено відеоконсультацію для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської та Сергіївської територіальних громад щодо організації проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році.

Спікер заходу, директор комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради Майборода С.М.  надав теоретичну і практичну підтримку заступникам директорів з навчально-виховної роботи з вказаного питання, зокрема наголосив, що ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів проводитиметься із безумовним дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Наголошено, що абсолютним принципом, який вимагає строгого дотримування, є добровільність участі в цих інтелектуальних змаганнях та першочергова пріоритетність збереження здоров’я та життя учнів та педагогічних працівників.

Обговорено також питання щодо створення умов для проведення інтелектуальних змагань у 2021/2022 навчальному році.

Учасникам онлайн-наради для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської і Сергіївської територіальних громад за матеріалами заходу сформовано кейс зі зразками документів для використання у роботі.

Підготував директор Гадяцького ЦПРПП  С.М. Майборода