21 листопада - День Гідності та Свободи

Дата: 19.11.2021 14:39

21 листопада вся країна відзначає День Гідності та Свободи.

Свято встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Цього дня ми віддаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

19 листопада 2021 року з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи проведено урочисті церемонії покладання квітів до пам’ятних знаків борцям за Незалежність України.

Низький уклін всім захисникам української державності, які назавжди залишаться в пам’яті народу та будуть гідним прикладом для майбутніх поколінь!