Привітання міського голови з Днем працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства Гадяцької міської територіальної  громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

У третю неділю листопада в Україні відзначають День працівника сільського господарства. Цього року це свято припадає на 21 листопада.

Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання, свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту країни та покращення добробуту всього українського народу.

Хай обходять стороною природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї. Бажаю вам прихильної долі, вагомих здобутків, миру та невичерпної енергії!

З повагою міський голова Володимир НЕСТЕРЕНКО