До уваги пасічників!

Дата: 29.11.2021 10:21

Пунктом 7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. №107 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 р. №517), передбачена дотація власникам бджолосімей у розмірі 200 грн. за бджолосім’ю.

Наказом Мінагрополітики від 5 листопада 2021 р. №336 в межах обсягу відкритих бюджетних асигнувань, а саме 54,66% від нарахованої суми дотації, затверджено розподіл бюджетних коштів, передбачених Мінагрополітики у державному бюджеті за програмою КПКВК 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» на 2021 рік, які спрямовуються для державної підтримки за напрямом «Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї».