Привітання міського голови з Днем місцевого самоврядування

  • 490

Шановні мешканці Гадяцької міської територіальної громади, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, активісти органів самоорганізації населення та громадських організацій, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

7 грудня об’єднує людей активної життєвої позиції, фахівців, які на місцях втілюють плани громади в життя. День місцевого самоврядування це свято нашої територіальної громади, свято кожного її мешканця, адже разом ми громада, яка вирішує питання місцевого значення, що відіграють вирішальну роль у її розвитку та розбудові, забезпеченні життєдіяльності.

Традиція відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.     

Тому, в цей день я, як міський голова, хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми разом робимо спільну справу – працюємо задля добробуту людей.

Тож бажаю здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови Гадяцької міської територіальної громади!

 

З повагою

           міський голова  Володимир  Нестеренко