Звернення міського голови з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Від імені Гадяцької міської територіальної громади висловлюю глибоку шану і подяку всім, хто допомагав долати наслідки аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Не шкодуючи себе, ризикуючи власним життям та здоров’ям ви захистили світ від радіаційного лиха, стали прикладом жертовності в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, ви виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу й подальшого розповсюдження радіації.

Тож сьогодні, у День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, низько схиляємо голови перед тими, хто віддав життя зупиняючи «ядерний смерч» та висловлюємо слова щирої подяки всім ліквідаторам, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Зичу вам здоров’я та довголіття, миру та злагоди вашим родинам.

міський голова  Володимир  Нестеренко