У селі Осняги Гадяцької громади встановлено нову водонапірну вежу

Дата: 23.12.2021 11:15

В результаті проведення реформи децентралізації до Гадяцької міської територіальної громади приєдналися 20 сільських населених пунктів, які мають багато проблем, зокрема існує проблема із забезпеченням населення якісним водопостачанням. У селі Осняги водонапірна вежа знаходилась в аварійному стані, а водопровідна мережа, яка проходила через територію молочно-товарної ферми, була пошкоджена. Враховуючи таку ситуацію, Гадяцька міська рада ініціювала звернення до різних інстанцій з проханням посприяти у вирішенні питання щодо включення проєкту «Реконструкція водонапірної вежі (заміна) та водопровідної мережі в селі Осняги по вулиці Комарова, 26-А Гадяцької міської територіальної громади» до переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти відповідно до Програми «Питна вода Полтавщини».

Завдяки підтримці голови фракції Полтавської обласної організації політичної партії «ДОВІРА», депутата обласної ради VIII скликання Діденка Олега Григоровича та заступника голови фракції Полтавської обласної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина», депутата обласної ради VIII скликання Босенко Лариси Василівни, кошти з обласного бюджету на реконструкцію водонапірної вежі виділені.

Наразі у селі Осняги Гадяцької громади вже встановлено нову водонапірну вежу.