Команда Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова переможець обласних змагань «Математичний Занзібар

  • 559

Фото без опису

Обласні змагання «Математичний Занзібар» проводяться в Полтавській області з 2020 року з метою підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти, розвитку професійної компетентності вчителів математики та формування інтелектуального потенціалу регіону шляхом створення в області сприятливих умов для пошуку, підтримки та розвитку інтелектуально та творчо обдарованих дітей та молоді, стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, самореалізації особистості в сучасному суспільстві та виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, математичного, логічного та креативного.

Організатори цього інтелектуального турніру – Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Змагання командні, діти мали спільно розв'язати 20 математичних задач на час. Чим швидше і більше роз'яжеш, тим більші шанси на перемогу.

У 2021 році команди закладів загальної середньої освіти наших територіальних громад брали участь у обласних змаганнях, а команда Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради (команда №16) у складі: Височенко Софії (8 клас), Довженка Максима (8 клас), Загорулька Миколи (8 клас), Мацери Дмитра (8 клас), Мироненка Богдана (9 клас), Натрусного Кирила (9 клас) виборола перемогу (І місце) у середній лізі обласних змагань «Математичний Занзібар».

Наші учні вправно працювали в команді, тренували логіку та мислення, отримували приємні емоції й азарт і заслужено перемогли.

Переможців підготували вчителі математики Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради Велічай Валентина Василівна та Штанько Ніна Петрівна.

Щиро вітаємо наших переможців та їх наставників!

Бажаємо їм і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших конкурсних випробуваннях!

Ми вдячні всім, хто долучився до родини Математичного Занзібару. Дякуємо організаторам за підтримку, керівникам команд та учасникам за жагу до знань і енергію!

Підготував директор Гадяцького ЦПРПП С.М.Майборода