Вітаємо переможців обласного етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 23.12.2021 11:00

18 грудня 2021 року в Полтаві на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського проведено ІІІ (обласний) етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Команда нашої громади у складі школярів, що стали переможцями ІІ (міського) етапу Конкурсу, була удостоєна права захищати честь Гадяча на обласному рівні.

Учні демонстрували знання про життєвий та творчий шлях Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка, висловлювали свої думки в творах на запропоновані теми.

Наші конкурсанти показали достойний результат на обласному етапі, адже учениця 5 класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради ПОЛІНА ДОВЖЕНКО та учень 11 класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради СТАНІСЛАВ БАСАРАБ вибороли ІІ місця конкурсу.

Переможців підготували вчителі української мови та літератури Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Филь Тетяна Володимирівна та Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Вовк Катерина Миколаївна.

Щиро вітаємо наших переможців та їх наставників!

Бажаємо їм і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших конкурсних випробуваннях!

Підготував директор Гадяцького ЦПРПП С.М.Майборода