Вітаємо переможницю обласного чемпіонату з інформаційних технологій «Сучасна інформатика успішне майбутнє

11 грудня 2021 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі, спільно з Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського,  проведено очний тур обласного чемпіонату з інформаційних технологій «Сучасна інформатика – успішне майбутнє» для учнів, які стали переможцями онлайн-турніру. У чемпіонаті взяли участь учні 7-11 класів закладів загальної середньої освіти 10 громад Полтавської області, серед яких і команда Гадяцької міської територіальної громади.

Чемпіонат проводиться з метою стимулювання творчого самовдосконалення здобувачів освіти, зацікавлення їх у поглибленому вивченні інформатики, реалізації здібностей обдарованої учнів, підготовки їх до активної наукової діяльності та сприяння самовизначенню в майбутній професії, сприяння розвитку алгоритмічного мислення у школярів, популяризації інформатики як галузі знань, досягнення визначених цілей цифрового розвитку України та поглиблення цифрових компетентностей учнівської молоді

Наша представниця – учениця 9-А Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів.№ 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради ТАМАРА КОРОЛЬ показала достойний результат на обласному етапі чемпіонату, виборовши ІІІ місце.

Переможницю підготувала і супроводжувала учитель інформатики Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів.№ 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради    Костенко Людмила Олексіївна.

Щиро вітаємо нашу переможницю та її наставницю!

Бажаємо їм і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших конкурсних випробуваннях!

Підготував директор Гадяцького ЦПРПП С.М.Майборода