На Полтавщині формується бригада територіальної оборони

Згідно Закону України "Про основи національного спротиву", який вводиться в дію 1 січня 2022 року у кожній області буде сформована бригада тероборони, а кількість батальйонів приведуть у відповідність до кількості районів, утворених у ході адміністративної реформи (плюс батальйон в обласному центрі).

Підрозділи планується розгорнути до 15 січня 2022 року. Відтак уже зараз варто поспішити, аби обрати посаду та стати на захист свого дому та родини. Перевага такої служби в тому, що військові служитимуть за місцем проживання.

На службу в підрозділи ТрО запрошуються офіцери запасу, які мають досвід військової служби, а також військовозобов’язані та резервісти без досвіду військової служби, які матимуть змогу зайняти старшинські, сержантські та солдатські посади.

Для підписання контракту на проходження дійсної військової служби в підрозділі територіальної оборони звертайтеся до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання.