Проведено інформаційно-консультаційну онлайн-нараду для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти і методистів закладів позашкільної освіти

28 грудня 2021 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено інформаційно-консультаційну онлайн-нараду для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти і методистів закладів позашкільної освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської та Сергіївської територіальних громад щодо організованого завершення І семестру 2021/2022 навчального року та завдань на ІІ семестр.

Спікер заходу, директор комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради Майборода С.М.  розповів учасникам заходу про хід реалізації І (діагностично-пошукового) етапу науково-методичної теми на 2021/2022 – 2025/2026 навчальні роки «Соціалізація особистості на засадах створення сприятливого освітнього середовища в умовах НУШ». Забезпечено теоретичну і практичну підтримку заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти і методистів закладів позашкільної освіти з питання «Про надання для розгляду методичних розробок педагогічних працівників – претендентів на присвоєння (відповідність раніше присвоєного) звання «учитель-методист», «вихователь-методист», «педагог-організатор-методист», «практичний психолог-методист» у 2021/2022 навчальному році».

Учасниками наради обговорено питання щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2022 році та діяльність Гадяцького ЦПРПП як суб’єкта підвищення кваліфікації, надано консультації з цього питання.

Наголошено також, що одним з важливих питань роботи закладів загальної середньої освіти у 2022 році є вибір підручників для учнів 5 і 9 класів.

Учасникам онлайн-наради для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської і Сергіївської територіальних громад за матеріалами заходу сформовано кейс зі зразками документів для використання у роботі.

Підготував директор Гадяцького ЦПРПП  С.М. Майборода