Проведено інформаційно-консультаційну онлайн-нараду для голів територіальних професійних спільнот педагогічних працівників

28 грудня 2021 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради з метою  проведено інформаційно-консультаційну онлайн-нараду для голів територіальних професійних спільнот педагогічних працівників закладів і установ освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської та Сергіївської територіальних громад. Захід проведено з метою забезпечення сприяння професійному розвитку педагогічних працівників, розбудові професійного педагогічного середовища як синергетичної взаємодії зацікавлених сторін на основі ціннісних засад та сталого партнерства, надання можливість всім охочим отримати чи покращити знання, вміння, навички в межах професійної діяльності і організованого проведення засідань  ТПС педагогічних працівників у  грудні 2021 року – січні 2022 року.

Спікер заходу, директор комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради Майборода С.М.  надав консультації та рекомендації учасникам онлайн-наради щодо проведення чергових засідань ТПС, зокрема:

про звіт голови ТПС за І семестр, завдання щодо професійного зростання педагогічних працівників у ІІ семестрі 2021/2022 навчального року;

про підготовку до атестації та сертифікації педагогічних працівників (у т.ч. про схвалення методичних розробок на присвоєння (на відповідність раніше присвоєного) педагогічного звання «учитель-методист», «вихователь-методист», «практичний психолог-методист», «педагог-організатор-методист», «керівник гуртка-методист»);

про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2022 році та діяльність Гадяцького ЦПРПП як суб’єкта підвищення кваліфікації;

про підготовку до ЗНО-2022;

про роботу веб-ресурсів ТПС.

Учасникам онлайн-наради для голів територіальних професійних спільнот педагогічних працівників закладів і установ освіти  Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської і Сергіївської територіальних громад за матеріалами заходу сформовано кейс зі зразками документів для використання у роботі.

Підготував директор Гадяцького ЦПРПП  С.М. Майборода