Привітання міського голови з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Шановні мешканці та гості Гадяцької міської територіальної громади!

Від усього серця вітаю вас з прийдешніми святами: Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Завершується календарний рік. Рік, що відходить у минуле, став визначальним для нас, адже у непростих умовах нам вдалось успішно розв’язати низку важливих для громади питань, продовжувати реалізовувати освітню, медичну, адміністративну реформи. Все, чого досягли, – наша спільна заслуга.

Від імені Гадяцької міської ради, її виконавчого комітету та себе особисто хочу подякувати кожному з вас за небайдужість та активну громадянську позицію, за розуміння та активну участь у житті Гадяцької міської територіальної громади.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я і добробуту, добра і радості, сімейного тепла і затишку, вірних друзів і близьких людей поруч.

І серед своїх новорічних бажань загадаймо разом: хай настане мир у нашій  країні!

З Новим Роком! З Різдвом Христовим!

міський голова Володимир НЕСТЕРЕНКО