Гадяцьким ЦПРПП проведено чергові засідання територіальних професійних спільнот працівників психологічної служби та педагогічних працівників ЗДО

28-29 грудня 2021 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено чергові засідання територіальних професійних спільнот працівників психологічної служби закладів освіти та педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської та Сергіївської територіальних громад у онлайн режимі.

На заходах були розглянуті наступні питання: «Про звіт голови ТПС за І семестр, завдання щодо професійного зростання педагогічних працівників у ІІ семестрі 2021/2022 навчального року», «Про підготовку до атестації та сертифікації педагогічних працівників», «Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2022 році та діяльність Гадяцького ЦПРПП як суб’єкта підвищення кваліфікації», «Про результати проведення ІІ етапу конкурсу-захисту МАН, Міжнародних, Всеукраїнських та регіональних конкурсів та участь у обласних етапах олімпіад і конкурсів», «Про роботу веб-ресурсів ТПС», «Про проєкт Порядку проведення інституційних аудитів в дитячих садках».

Учасники активно взяли участь у рефлексії, обговорили теми, які будуть актуальні у ІІ семестрі 2021/2022 н.р.

Підготувала психолог Гадяцького ЦПРПП Аколович Т.П.