Результати громадського обговорення щодо надання пропозицій з питання перейменування площі, вулиць, провулків Гадяцької міської територіальної громади

За період з 19.07.2021 по 17.08.2021 письмових пропозицій щодо перейменування  площі Піонерська, вулиці Радянська, провулку Піонерський, що в місті Гадячі, від мешканців міста не надходило.

По Біленченківському старостинському округу Гадяцької міської територіальної громади від мешканців вулиці Чапаєва, що в селі Біленченківка, надійшло декілька письмових пропозицій, а саме: колективна, щодо повернення історичної назви
вулиці – Окладська, та індивідуальна, щодо перейменування вулиці Чапаєва на Джерельну. Також отримано письмову пропозицію від мешканців вулиці Терешкової, що в селі Рудиків, щодо перейменування вулиці у Лісову.