Актуально про соціальний захист. До кого звернутися за актом обстеження житлово-побутових умов проживання?

  • 1877

Фото без опису

Акт обстеження житлово-побутових умов проживання є невід’ємною складовою при оформленні соціальної допомоги.

 

Призначити матеріальну допомогу чи субсидію можна лише після обстеження матеріально-побутових умов проживання сім’ї, яка перебуває у скрутному матеріальному становищі .

 

Враховуючи зміни в законодавстві про уповноважених осіб із складання актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, з метою належної соціальної підтримки громадян, які проживають на території Гадяцької міської територіальної громади розпорядженням міського голови від 26 листопада 2021 року №216-р визначено уповноважених осіб із складання актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї:

 

  • на території міста необхідно звертатися до відділу соціального захисту населення Гадяцької міської ради що розташований за адресою: вул. Драгоманова, 4, приміщення 2, м. Гадяч;

 

  • на території старостинських округів Гадяцької міської територіальної громади звертатися до старост відповідних округів.

 

За більш детальною інформацією стосовно акту обстеження матеріально побутових умов необхідно звертатись до відділу соціального захисту населення Гадяцької міської ради.

 

Депутати Гадяцької міської ради акти на субсидію, соціальні допомоги, компенсації видавати не будуть.