Привітання міського голови з Днем Соборності України!

Шановні мешканці Гадяцької міської територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня Соборності України, яке український народ відзначає щорічно 22 січня!

Більш, ніж сто років тому, вперше за багато століть всі українські землі об’єдналися у межах єдиної держави. На Софіївській площі у Києві було проголошено Акт Злуки. Цим символічним кроком українці показали досягнення головної мети української нації — бажання жити у єдиній соборній суверенній Українській державі, сповідувати спільні цінності і обирати спільне майбутнє.

День Соборності — це символ єдності української нації. Кожен з нас несе велику відповідальність за збереження цих найбільших цінностей країни.

Бажаю всім міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень на благо Гадяцької громади та України!

З повагою міський голова Володимир НЕСТЕРЕНКО