Гадяцьким ЦПРПП проведено засідання територіальної мистецької студії «Крокуємо з НУШ у 5 клас. Мистецька освітня галузь

Відповідно до плану роботи комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради на 2021/2022 навчальний рік, з метою забезпечення сприяння професійному розвитку педагогічних працівників Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад, 20 січня 2022 року в онлайн-режимі для вчителів мистецької освітньої галузі закладів освіти територіальних громад, які у 2022/2023 навчальному році будуть викладати предмети за Концепцією НУШ проведено засідання територіальної мистецької студії «Крокуємо з НУШ у 5 клас. Мистецька освітня галузь», на якій консультант Гадяцького ЦПРПП Шимка Н.П. познайомила вчителів з електронними версіями підручника «Мистецтво» для 5 класів ЗЗСО авторів Л. Масол та О. Гайдамаки.

Підготували  директор Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА,

консультант Гадяцького ЦПРПП Наталія ШИМКА