У Гадячі відзначили День Соборності України

У Гадячі відзначили державне свято – День Соборності України.

22 січня є знаменною датою для всіх українців. Цього дня у 1919 році було зроблено вагомий крок до об’єднання українських земель – проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, на честь чого і встановлено державне свято - День Соборності України.

В урочистих заходах взяли участь керівництво Гадяцької міської ради, трудові колективи структурних підрозділів Гадяцької міської ради та її виконавчого комітету, громадськість.

З цієї нагоди  відбулися покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку та урочистий мітинг «Соборна та єдина – рідна Україна».

Перший заступник міського голови Геннадій Дроботя  під час свого виступу зазначив: «22 січня вся Україна відзначає День Соборності. Саме в цей день сто три роки тому відбувалися важливі події і тоді з’явився шанс розпочати будувати незалежну, вільну Україну».

Миру, свободи та єдності – такими були побажання для України учасників цієї акції.

Потому учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку «Землякам, що стали на захист України» та до пам’ятнику М.П. Драгоманову.