Гадяцьким ЦПРПП проведено інтерактив для працівників психологічної служби закладів освіти «Я буду успішною людиною»

4 лютого 2022 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено інтерактив для працівників психологічної служби закладів освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад «Я буду успішною людиною»  в онлайн-режимі.

Психолог Гадяцького ЦПРПП Тетяна Аколович ознайомила присутніх з алгоритмом підтримки учасників освітнього процесу, з рівнями підтримки дітей з особливими освітніми потребами, основними функціями та робочою документацією команди супроводу, зокрема, практичного психолога та соціального педагога, різними категоріями дітей, які потребують психологічного супроводу.

Практичний психолог Книшівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великобудищанської сільської ради Олена Живогляд презентувала свою програму з профілактики насилля в шкільному середовищі «Зупинимо булінг разом!»

У практичній частині працівникам психологічної служби було запропоновано вправи: «Підтримка», «Зняття блокад», «Вдячність за добро», «Ілюстрація», «Яблуко» та інші.

На завершення учасники висловили свої враження з приводу проведеного заходу.

Підготувала психолог Гадяцького ЦПРПП Тетяна АКОЛОВИЧ