У Гадячі проведено обласні етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури, інформаційних технологій, хімії

  • 453

Фото без описуФото без опису

12-13 лютого 2022 року за інформаційної та організаційної підтримки комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки проведено ІІІ (обласні) етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури, інформаційних технологій, хімії для 11 здобувачів освіти 8-11 класів, які представляли заклади загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської і Петрівсько-Роменської територіальних громад.

Обласний етап олімпіад цьогоріч проводиться Департаментом освіти і науки Полтавської облдержадміністрації спільно з Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського у дистанційній формі з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 та з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді.

Фото без описуУ приміщеннях навчальних аудиторій, де проходили олімпіади, було забезпечено передачу відео- і аудіо- сигналу. Відео передавалося за допомогою двох вебкамер (вебкамери були розташовані таким чином, щоб забезпечити спостереження за всіма учасниками з двох протилежних сторін на відстані не менше 2 м від крайніх учасників).

Фото без описуСупровід проведення цих інтелектуальних змагань забезпечували представники обласного організаційного комітету та працівники комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Адміністрація Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки подбала про створення належних умов для проведення олімпіад. Висловлюємо також вдячність за технічну допомогу вчителям інформатики Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки Толкачовій О.О., Залозній Т.О.

Про підсумки олімпіад буде повідомлено на сайті Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського після перевірки робіт членами журі.

Учасникам олімпіад бажаємо тільки успіхів та перемог!

         

Інформацію підготував директор Гадяцького ЦПРПП  Сергій МАЙБОРОДА