Гадяцьким ЦПРПП проведено інтерактив для вихователів-методистів та вихователів ЗДО «Педагогіка партнерства як основа безпечного освітнього середовища»

11 лютого 2022 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено інтерактив для вихователів-методистів та вихователів ЗДО Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад «Педагогіка партнерства як основа безпечного освітнього середовища»  у онлайн-режимі.

Психолог Гадяцького ЦПРПП Тетяна Аколович ознайомила присутніх з особливостями партнерської взаємодії дорослого з дітьми під час занять, умовами реалізації партнерства у ході продуктивної діяльності в закладі дошкільної освіти.

У практичній частині учасникам було запропоновано техніки та форми роботи, що сприяють навчанню педагогіки партнерства у контексті «дорослий-дитина», «дорослий-дорослий».

На завершення учасники висловили свої враження з приводу проведеного заходу.

Підготувала психолог Гадяцького ЦПРПП Тетяна АКОЛОВИЧ