Вітаємо переможців обласної олімпіади з хімії!

12-13 лютого 2022 року за інформаційної та організаційної підтримки комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії серед здобувачів освіти 8 і 10 класів, які представляли заклади загальної середньої освіти Гадяцької і Петрівсько-Роменської територіальних громад.

Журі визначило переможців цих інтелектуальних змагань. За їх результатами, ми щиро вітаємо команди Петрівсько-Роменської і Гадяцької територіальних громад з успішним виступом на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, де наші представники вкотре продемонстрували чудові результати: учень 10 класу Петрівсько-Роменського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу М.Є.Пігіди Петрівсько-Роменської сільської ради ДАНИЛЕНКО АРТЕМ – ІІ місце, учениця 8 класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради ЗАЄЦЬ ЮЛІЯ – ІІІ місце.

Олімпіада показала високий рівень творчості та самостійності наших представників, здатність їх швидко продукувати необхідний теоретичний матеріал і систематизувати його, аналізувати отримані результати та робити висновки.

Бажаємо юним хімікам не зупинятися на досягнутому і прагнути далі підкорювати нові вершини знань!

Дякуємо за роботу з підготовки переможців вчителям: Коржу Вадиму Володимировичу, Литвиненко Ірині Миколаївні.

Інформацію підготував директор Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА