Мешканці Полтавщини можуть пройти безкоштовне обстеження на сучасному медичному обладнанні

Мешканці районних центрів та великих громад Полтавщини можуть пройти безкоштовне обстеження за допомогою медичного обладнання, яке закупили в межах програми Президента України «Велике будівництво». Це: діагностика на комп’ютерному томографі, рентген-апараті чи магнітно-резонансному томографі.

Можливість скористатися якісним сучасним обладнанням з’явилася після створення в опорних медичних закладах Лубен, Кременчука, Полтави, Миргорода, Горішніх Плавнів, Гадяча та Хорола нових приймальних відділень.

Перелік опорних лікарень області, де можна пройти безкоштовне обстеження:

- Перша міська клінічна лікарня міста Полтави   (Полтава, вул.  Олеся Гончара, 27А);

- Полтавська обласна клінічна лікарня імені М. В. Скліфосовського (м. Полтава, вул. Шевченка, 23);

- Хорольська Центральна районна лікарня (м. Хорол,  вул.  Михайла Полонського, 11/1);

- КНП «Гадяцька центральна районна лікарня» (м. Гадяч,  вул. Лохвицька, 1);

- Миргородська центральна районна лікарня (м.Миргород, вул.Гоголя, 172);

- КНП «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» (м. Горішні Плавні, вул. Миру, 10);

- КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування» (м. Лубни, вул. П’ятикопа, 26).