Гадячани вшанували Героїв Небесної сотні

Сьогодні, 18 лютого 2022 року, у  Гадячі вшанували пам’ять всіх патріотів, які віддали своє життя під час Революції Гідності та піл час Антитерористичної операції/Операції Об’єднаних Сил на сході України.

Вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні прийшли представники структурних підрозділів Гадяцької міської ради, військовослужбовці Першого відділу Миргородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та громадськість. Кожен з них прийшов віддати шану та повагу людям, які одними з перших пішли захищати своїх жінок, дітей, свою країну.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували Героїв Небесної Сотні, після чого поклали квіти до пам’ятного знаку, встановленого на честь Героїв Революції Гідності та до пам’ятного знаку «Землякам, що стали на захист України» у міському парку Перемога.