Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Вирішення проблеми нелегальної занятості у Гадяцькій міській територіальній громаді  - одне із пріоритетних завдань міської ради. Для виконання цього завдання, розпорядженням міського голови від 14 грудня 2021 року №226-р, було створено робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Сьогодні, 18 лютого 2022 року, відбулося засідання робочої групи за участю представників управління Держпраці у Полтавській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, Гадяцької міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості та виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

В результаті засідання вирішено проводити рейди – спостереження суб’єктів господарської діяльності та проводити інформаційно–роз’яснювальну роботу серед населення, роботодавців щодо соціальних  ризиків для громадян, які працюють без офіційного оформлення праці та суб’єктів господарювання, які виплачують заробітну плату неофіційно.