Електронний кабінет особи з інвалідністю

Міністерством соціальної політики України впроваджено послугу «Електронний кабінет особи з інвалідністю», який забезпечує зручний оперативний спосіб подачі онлайн-пакету документів для забезпечення засобами реабілітації, перегляд стану опрацювання зазначених заяв, контроль за станом виконання замовлення.

Електронний кабінет особи з інвалідністю надає можливість своїм користувачам подавати документи, необхідні для взяття на облік, для безоплатного отримання технічних та інших засобів реабілітації (далі – ТЗР), а також отримувати корисну інформацію про події та новини, в тому числі, в сфері забезпечення ТЗР.

Електронний кабінет особи з інвалідністю забезпечує:

? доступ громадянам до електронного кабінету за кваліфікованим електронним підписом (далі - КЕП);

? особам, зареєстрованим в Централізованому банку даних з проблем інвалідності, можливість подачі заяв про потребу в забезпеченні ТЗР та пакету документів шляхом заповнення стандартизованих форм, прикріплення сканованих копій документів та підписання КЕП;

? особам, інформація про яких відсутня в Централізованому банку даних з проблем інвалідності, можливість подачі заявки на первинну реєстрацію в Централізованому банку даних з проблем інвалідності із заповненням стандартної форми реєстрації, прикріпленням сканованих копій необхідних документів та підписом документів КЕП;

? можливість надсилання особам з інвалідністю в електронний кабінет повідомлень про результат розгляду заяви щодо забезпечення ТЗР та пакету документів;

? доступ до інтерактивного каталогу ТЗР з розширеними фільтрами, переліку виробників ТЗР та надавачів соціальних послуг;

? можливість надсилання інформаційних повідомлень з Централізованому банку даних з проблем інвалідності на електронну скриньку при виникненні обставин, про які необхідно повідомити особу з інвалідністю;

? проведення опитування осіб з інвалідністю щодо стану забезпечення ТЗР та оцінки якості наданих послуг.

Міністерством соціальної політики України створено відеоролик під назвою «Електронний кабінет особи з інвалідністю». Зазначений відеоролик створено з метою інформування громадськості про зручний інструмент, що дозволяє особам з інвалідністю та їх представникам безперешкодно, не виходячи з дому, здійснити первинну реєстрацію в Централізованому банку даних з проблем інвалідності. Переглянути відеоролик можна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=CqWvfFQ0dDs.

Ознайомитись з інструкцією користувача кабінету особи з інвалідністю на веб-порталі Централізованого банку даних з проблем інвалідності можна за посиланням або переглянувши відео https://www.msp.gov.ua/news/20999.html.