Гадяцьким ЦПРПП проведено територіальний освітній онлайн-івент для працівників закладів дошкільної і позашкільної освіти «Сучасні підходи. Прогресивні ідеї. Модерні практики»

  • 402

Фото без опису

16 лютого 2022 року працівники комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради організували територіальний освітній онлайн-івент для директорів, вихователів-методистів і методистів закладів дошкільної і позашкільної освіти Гадяцької, Великобулищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад «Сучасні підходи. Прогресивні ідеї. Модерні практики». Захід проведено щоб навчати і навчатись, удосконалюватись, розвивати ключові та фахові компетентності.

Усіх учасників освітнього івенту об’єднала спільна мета – підготовка інноваційного педагога відповідно до державної освітньої політики з урахуванням суспільних викликів, який поєднує у своїй професійній діяльності теоретичну і практичну підготовки, має сформовані ключові, професійні та загальнопрофесійні компетентності та налагодження партнерського діалогу між учасниками освітнього процесу.

В освітньому івенті працювали 2 модератори (працівники Гадяцького ЦПРПП) з різними темами, підходами:

психолог Тетяна Аколович – «Підготовка  та проведення педагогічної ради закладу (установи) освіти», «Професійні функції вихователів в інклюзивних групах ЗДО»;

директор Сергій Майборода – «Підвищення кваліфікації: виклики та реалії сьогодення. Порядок визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників».

Усі могли скористатися можливістю розширити знання з вказаних питань, отримати індивідуальні консультації працівників Гадяцького ЦПРПП.

Висловлюємо слова вдячності колективам дошкільної і позашкільної освіти за співпрацю та бажання навчатись, удосконалюватись, розвивати ключові та фахові компетентності.

Переконані, що освітній івент стане у нагоді освітянам громади під час їх діяльності, професійно згуртує їх та вмотивує до нових творчих звершень. Сподіваємось на підтримку колег під час реалізації нових спільних ініціатив!

 

Інформацію підготував директор Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА