У Гадячі проведено обласні етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови та фізики

  • 455

19-20 лютого 2022 року за інформаційної та організаційної підтримки комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського проведено ІІІ (обласні) етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови та фізики для 7 здобувачів освіти 8-11 класів, які представляли заклади загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської і Петрівсько-Роменської територіальних громад.

Обласний етап олімпіад цьогоріч проводиться Департаментом освіти і науки Полтавської облдержадміністрації спільно з Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського у дистанційній формі з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 та з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді.

У приміщеннях навчальних аудиторій, де проходили олімпіади, було забезпечено передачу відео- і аудіо- сигналу. Відео передавалося за допомогою двох вебкамер (вебкамери були розташовані таким чином, щоб забезпечити спостереження за всіма учасниками з двох протилежних сторін на відстані не менше 2 м від крайніх учасників).

Супровід проведення цих інтелектуальних змагань забезпечували представники обласного організаційного комітету та працівники комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Адміністрація Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського подбала про створення належних умов для проведення олімпіад. Висловлюємо також вдячність за технічну допомогу заступнику директора з навчально-виховної роботи Кононенко О.Г. та вчителю інформатики Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Вайнагій О.В.

Учасникам олімпіад бажаємо тільки успіхів та перемог!

 

         

Інформацію підготував консультант Гадяцького ЦПРПП  Віталій ЛИСЕНКО