Вітаємо переможців обласної олімпіади з англійської мови!

19 лютого 2022 року за інформаційної та організаційної підтримки комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з з англійської мови серед здобувачів освіти 9-11 класів, які представляли заклади загальної середньої освіти Гадяцької і Петрівсько-Роменської територіальних громад.

Становлення молодої української держави потребує зміцнення інтелектуального потенціалу нації, посилення рівня загальноосвітньої підготовки. Особливої уваги вимагає зрощення нової європейської еліти, яка б вирізнялася високим інтелектом здатністю творчо та компетентно приймати складні рішення та мати високу гуманістичну моральність.

Журі визначило переможців цих інтелектуальних змагань. За їх результатами, ми щиро вітаємо команду Гадяцької міської територіальної громади з успішним виступом на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, адже наші представники – учні Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради МИРОНЕНКО БОГДАН (9 клас) і ПАВЛЕНКО ВІТАЛІЙ (11 клас) вибороли ІІІ місця.

Дякуємо за роботу з підготовки переможців вчителю Нижник Віті Іванівні.

Вітаємо наші обдарування та їх педагога з перемогою, бажаємо не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі цілі та досягати нових вершин!

Інформацію підготував директор Гадяцького ЦПРПП  Сергій МАЙБОРОДА