На території Полтавщини заборонено торгівлю алкогольними напоями

З 1 березня на території Полтавщини заборонено торгівлю алкогольними напоями

З 00:00 години першого березня на території Полтавської області заборонено торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі на території Полтавської області до завершення дії воєнного стану в регіоні.

Відповідний наказ від 28 лютого 2022 року №88/4 підписав начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

З 1 березня, з 00:00 годин на всій території Полтавської області буде заборонено продаж алкогольних напоїв. Рішення діятиме до закінчення воєнного стану. Правоохоронці та Держпродспоживслужба жорстко контролюватимуть виконання наказу, сказав Дмитро Лунін. "Нині необхідно думати про безпеку й порядок, допомагати нашій армії та берегти себе. Прошу поставитися всіх із розумінням і не порушувати заборону».