Оперативна інформація станом на 13 березня

Ситуація в нашій громаді стабільна та контрольована. Всі об’єкти критичної інфраструктури в місті та сільських населених пунктах функціонують.

Тероборона несе чергування на блок-постах та на вулицях міста і сіл.

За минулу добу прийнято і розселено 72 евакуйовані особи, з них 23 - дітей. Всього прийнято 492 чоловіки. На західну Україну попрямували 57 осіб, які перебували в місті Гадячі.

Розселення здійснюється цілодобово за тел.(05354)-3-21-28

Разом із жителями громади продовжуємо збирати та відправляти гуманітарну допомогу для постраждалих регіонів.

Шановні громадяни!

Нагадуємо вам, що з 19:00 до 06.00 на території нашої громади запроваджено комендантську годину! У цей час ЗАБОРОНЕНО з’являтися на вулицях та ВМИКАТИ СВІТЛО у домівках, установах, підприємствах.

Ми всі разом переживаємо нелегкі часи, тому просимо вас згуртуватись, бути сильними та мужніми.

Не реагуйте на провокативні дописи у соціальних мережах.

Обов’язково контролюйте місце перебування дітей! Воєнний стан – не час для прогулянок.

Закликаємо усіх жителів громади в обов’язковому порядку негайно ховатися в УКРИТТЯ під час повітряної тривоги.

Цілодобово телефони гарячої лінії: (05354)2-14-29, +38095-053-77-14