«Повітряна тривога» — Мінцифри запускає спеціальний застосунок

Ще один зручний спосіб отримувати сповіщення про сигнал і відбій тривоги – це мобільний додаток «Повітряна тривога» від Мінцифри та компанії Ajax Systems.

За словами розробників, він не потребує реєстрації, не збирає персональні дані користувачів або дані про геолокацію.

«Додаток надсилає максимально гучні критичні сповіщення про повітряну, хімічну, техногенну або інші види тривог системи цивільної оборони навіть у беззвучному або сплячому режимі смартфона», – повідомили розробники.

Для того щоб отримувати сповіщення, необхідно встановити застосунок через Google Play Market або AppStore.

Після цього потрібно надати йому дозвіл надсилати сповіщення та важливі попередження, обравши область, у межах якої ви хочете отримувати сповіщення. Це дозволить відстежувати початок та кінець повітряних тривог.

У застосунку доступні всі області України, а також додано можливість отримувати тривоги лише за обраним районом чи територіальною громадою.