Оперативна інформація станом на 17 березня 2022 року

Ситуація в нашій громаді стабільна та контрольована. Всі об’єкти критичної інфраструктури в місті та сільських населених пунктах функціонують.

Тероборона несе чергування на блок-постах та на вулицях міста і сіл.

За минулу добу прийнято і розселено 26 евакуйованих осіб, з них 1 дитина. Всього прийнято 590 чоловік.

Розселення здійснюється цілодобово за тел.(05354)-3-21-28

Вкотре звертаємось до суб’єктів господарювання про ЗАБОРОНУ НА ПІДВИЩЕННЯ ЦІН. Так Кабінет Міністрів установив граничний рівень торговельної надбавки в розмірі не більше 10 відсотків оптово-відпускної ціни на хліб житньо-пшеничний, батон, крупу гречану, цукор-пісок, борошно пшеничне вищого ґатунку, макаронні вироби вітчизняного виробництва (вермішель з борошна пшеничного вищого ґатунку), молоко пастеризоване жирністю 2,5 відсотка (у плівці), олію соняшникову, яйця курячі категорії С1, птицю (тушку курячу) та масло вершкове жирністю 72,5 відсотка з урахуванням рекламних, маркетингових, логістичних послуг, послуг з підготовки, обробки, пакування, інших послуг, пов’язаних з реалізацією кінцевому споживачу; не більше 7 гривень з урахуванням податку на додану вартість, що нараховується до середньої вартості 1 літра дизельного палива; не більше 5 гривень з урахуванням податку на додану вартість, що нараховується до середньої вартості 1 літра бензинів автомобільних.

Нагадуємо про комендантську годину з 19:00 до 06.00. У цей час ЗАБОРОНЕНО з’являтися на вулицях та ВМИКАТИ СВІТЛО.

Просимо усіх жителів громади негайно ховатися в УКРИТТЯ під час повітряної тривоги. Не нехтуйте правилами безпеки.