До уваги осіб, які прибули на територію Гадяцької міської територіальної громади із зони проведення бойових дій

Особи, які прибули на територію Гадяцької міської територіальної громади із зони проведення бойових дій, повинні пройти обов’язкову реєстрацію по місцю тимчасового проживання.

З 24.02.2022 року Відділ соціального захисту населення здійснює дану реєстрацію. Для реєстрації вимушено внутрішньо переміщенні особи звертаються до відділу соціального захисту населення Гадяцької міської ради за адресою: м. Гадяч, вул. Драгоманова буд. 4 приміщення 2.

Необхідні документи для реєстрації тимчасового місця проживання:

• паспорт громадянина України;

• свідоцтвом про народження дитини (для дітей до 14 років);

• або інший документом що посвідчує особу з фотокарткою.

Чоловіки, віком від 18 до 60 років, направляються до Першого відділу Миргородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для обліку вимушено переміщених осіб.

Під час реєстрації визначаються потреби громадян в забезпеченні житлом, харчуванням, ліками, одягом, засобами індивідуального догляду та інше.