Відділ реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Гадяцької міської ради повідомляє

Відділ реєстрації місця проживання фізичних осіб  виконавчого комітету Гадяцької міської ради повідомляє,  що у зв’язку з військовими діями, які відбуваються на території України, ДП «НАІС» тимчасово призупинило роботу Державних реєстрів, а тому реєстрація/зняття з реєстрації  місця проживання фізичних осіб тимчасово не проводиться.

Довідки про зареєстрованих осіб за адресою видаються для пред’явлення на МСЕК та на оформлення спадщини до нотаріусів за наявності підтверджуючих документів.

Телефон для довідок: (05354) 3-27-89.

Про відновлення роботи реєстру буде повідомлено додатково. Відстежуйте інформацію у ЗМІ та на офіційних джерелах інформації.