Оперативна інформація станом на 24 березня

Ситуація в нашій громаді стабільна та контрольована. Всі об’єкти критичної інфраструктури в місті та сільських населених пунктах функціонують.

Працівники МКП «Комунсервіс» вже розпочали прибирання центральних вулиць міста та парку «Перемога» після зими.

Тероборона несе чергування на блок-постах та на вулицях міста і сіл.

За минулу добу прийнято 86 евакуйованих осіб, з них 29 дітей та 3 особи з інвалідністю. Всього прийнято 968 чоловік, з них 276 дітей та 14 осіб з інвалідністю. На даний час проживає 611 осіб, з них 164 дитини та 14 осіб з інвалідністю.

Розселення здійснюється цілодобово за тел.(05354)-3-21-28.

Комендантська година триває з 20:00 до 06.00. У цей час ЗАБОРОНЕНО з’являтися на вулицях та ВМИКАТИ СВІТЛО.

Просимо усіх жителів громади негайно ховатися в УКРИТТЯ під час повітряної тривоги. Не нехтуйте правилами безпеки.