Оперативна інформація станом на 08.04.2022

Ситуація в нашій громаді стабільна та контрольована. Всі об’єкти критичної інфраструктури в місті та сільських населених пунктах функціонують.

Рота охорони несе чергування на блок-постах, порядок на вулицях міста та сіл забезпечують правоохоронні органи та територіальна оборона.

За минулу добу прийнято 42 евакуйованих осіб, з них 15 дітей та 3 особи з інвалідністю. Всього прийнято 1569 чоловік, з них 444 дітей та 26 осіб з інвалідністю. На даний час проживає 1144 осіб, з них 309 дітей та 26 осіб з інвалідністю.

Розселення здійснюється цілодобово за телефон (05354) 3-21-28.

У відділі соціального захисту населення Гадяцької міської ради також продовжуємо надавати гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам.

Комендантська година триває з 21.00 до 06.00. Дотримуйтеся режиму комендантської години та світломаскування у нічний час. Не нехтуйте правилами власної безпеки.

Обов’язково контролюйте місце перебування дітей! Наголошуємо, що воєнний стан – не час для прогулянок.

Сьогодні вночі та зранку не спрацювала система оповіщення. Наразі причини усунуті і сирени працюють.

Просимо усіх жителів громади негайно ховатися в УКРИТТЯ під час повітряної тривоги. Також закликаємо всіх жителів громади реагувати на сигнали про небезпеку в застосунку «Повітряна тривога», на сторінці Гадяцької міської ради у Facebook та у телеграм-каналі «ДСНС Полтава Сирена».

БЕЗ НАГАЛЬНОЇ ПОТРЕБИ НЕ ВИХОДЬТЕ НА ВУЛИЦЮ З ПОЧАТКУ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ ТА ДО ЇЇ ЗАКІНЧЕННЯ!

Цілодобово працюють телефони гарячої лінії. (05354) 2-14-29, +380950537714