Оперативна інформація станом на 13 квітня

Ситуація в нашій громаді стабільна та контрольована. Всі об’єкти критичної інфраструктури в місті та сільських населених пунктах функціонують.

Рота охорони несе чергування на блок-постах, порядок на вулицях міста та сіл забезпечують правоохоронні органи та територіальна оборона.

За минулу добу прийнято 51 евакуйовану особу, з них 11 дітей та 3 особи з інвалідністю. Всього прийнято 1795 чоловік, з них 502 дитини та 30 осіб з інвалідністю. На даний час проживає 1363 осіб, з них 364 дитини та 30 осіб з інвалідністю.

Розселення здійснюється цілодобово за телефон (05354) 3-21-28. Питання надання житла для внутрішньо переміщених осіб стоїть дуже гостро на даний час. Тому просимо відгукнутися усіх, хто ще має можливість, надати житло людям, які зараз цього потребують, та повідомити про це Гадяцьку міську раду.

У відділі соціального захисту населення Гадяцької міської ради також продовжуємо надавати гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам.

Комендантська година триває з 21.00 до 05.00. Дотримуйтеся режиму комендантської години та світломаскування у нічний час.

Обов’язково контролюйте місце перебування дітей! Наголошуємо, що воєнний стан – не час для прогулянок.

Просимо усіх жителів громади негайно ховатися в УКРИТТЯ під час повітряної тривоги.

БЕЗ НАГАЛЬНОЇ ПОТРЕБИ НЕ ВИХОДЬТЕ НА ВУЛИЦЮ З ПОЧАТКУ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ ТА ДО ЇЇ ЗАКІНЧЕННЯ!

Цілодобово працюють телефони гарячої лінії (05354) 2-14-29, +380950537714