Проєкт порядку денного пленарного засідання двадцять другої позачергової сесії Гадяцької міської ради восьмого скликання 21.04.2022

 • 430

Проєкт

 

Порядок денний пленарного засідання двадцять другої позачергової сесії Гадяцької міської ради восьмого скликання 21.04.2022

 1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.
 2. Про затвердження Тимчасового порядку проведення дистанційних засідань Гадяцької міської ради.
 3. Про внесення змін до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Гадяцької міської територіальної громади «Турбота» на 2022-2024 роки.
 4. Про затвердження Положення про комісію з розгляду питань надання разової грошової допомоги населенню Гадяцької міської територіальної громади в новій редакції.
 5. Про внесення змін до структури, загальної чисельності та штатного розпису Комунального некомерційного підприємства «Гадяцька міська центральна лікарня» Гадяцької міської ради.
 6. Про перейменування площі Піонерська в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 7. Про перейменування вулиці Воровського в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 8. Про перейменування вулиці Дзержинського в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 9. Про перейменування вулиці Енгельса в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 10. Про перейменування вулиці Жовтнева в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 11. Про перейменування вулиці Калініна в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 12. Про перейменування вулиці Комсомольська в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 13. Про перейменування вулиці Крупської в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 14. Про перейменування вулиці Луначарського в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 15. Про перейменування вулиці Маркса в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 16. Про перейменування вулиці Островського в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 17. Про перейменування вулиці Паризької Комуни в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 18. Про перейменування вулиці Радянська в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 19. Про перейменування вулиці Свердлова в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 20. Про перейменування вулиці Тельмана в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 21. Про перейменування вулиці Терешкової в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 22. Про перейменування вулиці Фрунзе в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 23. Про перейменування вулиці Чапаєва в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 24. Про перейменування вулиці Щорса в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 25. Про перейменування провулку Ватутіна в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 26. Про перейменування провулку Володарського в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 27. Про перейменування провулку Гайдара в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 28. Про перейменування провулку Дзержинського в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 29. Про перейменування провулку Енгельса в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 30. Про перейменування провулку Жовтневий в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 31. Про перейменування провулку 1-й Червоний в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 32. Про перейменування провулку 2-й Червоний в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 33. Про перейменування провулку Кірова в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 34. Про перейменування провулку Котовського в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 35. Про перейменування провулку Островського в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 36. Про перейменування провулку Піонерський в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 37. Про перейменування провулку Свердлова в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 38. Про перейменування провулку Тельмана в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 39. Про перейменування провулку Чапаєва в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 40. Про перейменування провулку Щорса в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
 41. Про затвердження переліку назв площ, вулиць, провулків та тупиків по місту Гадяч в новій редакції
 42. Про прийняття до комунальної власності Гадяцької міської територіальної громади об’єктів нерухомого майна.
 43. Про надання згоди на проведення капітального ремонту приміщення.
 44. Про надання пільги кредитній спілці «Надія» по оплаті за оренду комунального майна.
 45. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель КП «Гадяч-агро» орієнтовною площею 13,7881 га.
 46. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель КП «Гадяч-агро» орієнтовною площею 3,5631 га.
 47. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель КП «Гадяч-агро» орієнтовною площею 2,00 га.
 48. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель КП «Гадяч-агро» орієнтовною площею 3,4 га.
 49. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель КП «Гадяч-агро» орієнтовною площею 4,00 га.
 50. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель КП «Гадяч-агро» орієнтовною площею 3,2 га.
 51. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель КП «Гадяч-агро» орієнтовною площею 7,00 га.
 52. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель КП «Гадяч-агро» орієнтовною площею 2,5 га.
 53. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель КП «Гадяч-агро» орієнтовною площею 4,3 га.
 54. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель КП «Гадяч-агро» орієнтовною площею 8,2 га.
 55. Про передачу в оренду земельної ділянки КП «Гадяч – Агро» -                     8,4304 га.
 56. Про передачу в оренду земельної ділянки ПП «Новатор – Агро» - 7,3401 га.
 57. Про передачу в оренду земельної ділянки ФГ «Юхименко – Агро» - 13,8478 га.
 58. Про передачу в оренду земельної ділянки ФГ «Юхименко – Агро» - 20,5335 га.
 59. Про передачу в оренду земельної ділянки ФГ «Юхименко – Агро» - 8,0146 га.
 60. Про передачу в оренду земельної ділянки ФГ «Агродім Деметра» - 14,4 га.
 61. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки АТ «Полтаваобленерго».
 62. Різне.