Нехай реалізуються плани і збуваються мрії наших дітей

  • 503

Фото без опису 

Із 14 березня 2022 року заклади загальної середньої освіти Гадяцької міської територіальної громади працюють у дистанційному режимі. До дистанційного навчання залучено 86 дітей із числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб (2022 рік) та 21 учень з числа внутрішньо переміщених осіб у попередні роки (починаючи з 2014 року).

В умовах війни навчальні заняття для учнів нашої громади завершаться 27 травня (Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області, Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради Полтавської області, Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради Полтавської області, Гадяцький опорний ліцей І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки Гадяцької міської ради та Біленченківська філія І-ІІ ступенів Гадяцького опорного ліцею І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки Гадяцької міської ради) та 31 травня 2022 року (Опорний заклад освіти «Сарська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Гадяцької міської ради»). Для цього вчителі проведуть ущільнення навчального матеріалу, що дозволено Міністерством освіти і науки України у 2021/2022 навчальному році. Загальна кількість днів навчання становитиме 167 та 169 днів відповідно (при нормі 175 днів). Дата проведення організованого завершення 2021/2022 навчального року визначалася педагогічними радами шкіл та адміністрацією.

Усі школярі будуть переведені до наступного класу (в тому числі й ті, що навчаються дистанційно в наших школах, перебуваючи за кордоном), адже програми коригуватимуться у вересні і буде можливість повторити найскладніший матеріал.

В умовах воєнного стану буде застосовано індивідуальний підхід у найкращих інтересах дитини для дотримання її права на продовження здобуття освіти.

Із першого червня розпочнуться канікули.

У 2021/2022 навчальному році здобувачів освіти всіх випускних класів звільнено від державної підсумкової атестації, тому видачу документів про здобуття освіти випускникам 9-х та 11(12) класів заплановано на 17 червня 2022 року.

Для тих випускників, які планують вступати до закладів вищої освіти у 2022 році, замість традиційного ЗНО цьогоріч передбачено проведення національного мультипредметного тесту (НМТ), який складається з 3-х предметів:

• української мови;

• математики;

• історії України.

Загальна кількість завдань – 60, на виконання яких відводиться 120 хв. Уже оприлюднено демонстраційний варіант НМТ на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Щоб допомогти майбутнім абітурієнтам впоратися із тестом, в закладах загальної середньої освіти Гадяцької міської територіальної громади будуть організовані консультації для випускників 11(12) класів із підготовки до національного мультипредметного тесту.

 Нехай реалізуються плани і збуваються мрії, особливо найбільша мрія для кожного українця – Перемога! Разом переможемо! Все буде Україна!

 

Інші новини

Всі новини