Захищаємо права та законні інтереси дітей громади

Сьогодні, 12 травня 2022 року, під головуванням першого заступника міського голови Геннадія Дроботі проведені засідання Міської комісії з питань захисту прав дитини та Опікунської ради.

Під час засідання Комісії з питань захисту прав дитини були розглянуті чотири питання:

-  про доцільність призначення піклувальником над неповнолітніми внуками;

- про доцільність призначення  опікуном над малолітнім внуком, та піклувальником над неповнолітнім внуком;

- про доцільність позбавлення батьківських прав громадянина громади, відносно його малолітніх дітей;

- про визначення способу участі батька у вихованні та спілкуванні з малолітнім сином.

Після розгляду заяв та документів, обговорення та вивчення обставин, членами комісії були прийняті виважені рішення, спрямовані на захист прав та законних інтересів дітей.

Опікунською радою розглянуто заяву та відповідні документи громадянки Н.В., мешканки міста Гадяча про встановлення опіки та призначення її опікуном над донькою. В ході розгляду матеріалів Опікунською радою прийнято рішення про направлення до Гадяцького районного суду подання щодо встановлення опіки над донькою, вразі визнання судом її недієздатною.