19 травня - Всесвітній День вишиванки

Варто зазначити, що вишиванка – це не просто національний одяг. Вишита українська сорочка здавна вважається символом здоров’я, краси, любові та щасливої долі. А також – найсильнішим оберегом від зла. Саме тому сорочку оздоблюють різними візерунками, в кожному з яких закодовані певні символи, побажання та навіть молитви. Бо у кожній вишиванці вкладається часточка душі тієї жінки, хто її вишиває. Тому це не просто одяг, а  символ любові та єдності волелюбного українського народу.

З початку повномасштабної війни, розя’язаної росією проти України, наша громада прийняла близько 2,4 тисячі внутрішньо переміщених осіб.

Мама Аня та донька Даринка з Харкова також знайшли прилисток у Гадяцькій громаді. І сьогодні, у Всесвітній день вишиванки, Аня вдягла Гадяцьку сорочку, вишиту особливим візерунком, та вбрала донечку в українську вишиванку.

У єдності наша сила. Все буде Україна!!!