ГАДЯЧАНИ В ЧИСЛІ ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ОГЛЯДУ-КОНКУРСУ!

Згідно з наказом Департаменту культури і туризму Полтавської обласної військової адміністрації від 05.05.2022 року № 39 «Про проведення обласного огляду-конкурсу родинних та сімейних ансамблів», з метою виявлення і популяризації творчості родинних та сімейних аматорських колективів, поповнення їх репертуару високохудожніми творами, спрямованими на національно-патріотичне виховання підростаючого покоління, зміцнення родинних зв'язків, формування духовних якостей і естетичних смаків молоді, всебічного розвитку особистості, підтримки традиційних для українського народу сімейних цінностей та на відзначення Дня матері в Україні, Міжнародного дня сім'ї. Комунальною установою «Обласний Центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Полтавської обласної ради дистанційно проведено обласний огляд-конкурс родинних та сімейних ансамблів 31 травня 2022 року.

В обласному огляді-конкурсі родинних та сімейних ансамблів взяли участь 125 колективів - 342 учасники.

Родинні та сімейні ансамблі представили якісно підготовлені конкурсні програми з різних видів народного мистецтва. Члени журі обласного огляду- конкурсу відзначили художній рівень виконуваного репертуару, його жанрову та стилістичну різноманітність, а також національно-патріотичне спрямування.

Серед талановитих конкурсантів - учасники творчих колективів закладів культури Гадяцької громади, представники родинних та сімейних ансамблів, які гідно представили нашу громаду на конкурсі, показавши свій професійний рівень!

Нагороди отримали:

Дипломом І ступеня: сімейний дует у складі Віталія Васильченка та Неоніли Вірченко - комунального закладу «Гадяцький будинок культури» Гадяцької міської ради Миргородського району;

Дипломом II ступеня: сімейний дует «ЛіТо» у складі: Тетяни Зощенко (Кіяшко) та Людмили Кіяшко - комунального закладу «Сарський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради Миргородського району;

сімейний дует «Мама і доня» у складі: Людмили Перепаді та Інни Перепаді - комунального закладу «Сарський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради Миргородського району;

Дипломом ІІІ ступеня: родинний дует «Зорепад» у складі: Віри Демерлій, Світлани Труш - Оснягівського сільського клубу-філії комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської громади Миргородського району

За участь у обласному огляді-конкурсі родинних та сімейних ансамблів на відзначення Дня матері в Україні, Міжнародного дня сім’ї, активну роботу з патріотичного виховання молоді, формування національної свідомості в українській родині, розвитку та популяризації аматорського мистецтва Полтавщини, грамоти Департаменту культури і туризму Полтавської обласної військової адміністрації отримали:

вокальний ансамбль сім’ї Жартовських «Родина» у складі: Віктора Жартовського, Наталії Харагай, Альони Саранчової - Харківецького сільського клубу-філії Комунального закладу «Сарський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради Миргородського району;

сімейний дует «Родинне джерело» у складі: Лідії та Євгена Лукаш - комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради Миргородського району;

сімейний колектив «Світанок» у складі: Івана, Вікторії та Максима Лисенків - комунального закладу «Сарський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради Миргородського району;

Вітаємо наших переможців та бажаємо натхнення, нових творчих злетів!

Щиро дякуємо організаторам за чудовий захід.

Разом  ми ПЕРЕМОЖЕМО!

Все буде Україна!