З’явився ще один телефон “гарячої лінії” для біженців за кордоном та українців на окупованих територіях

Розпочав роботу додатковий канал зв’язку гарячої лінії Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України з кризових питань для громадян, які перебувають за кордоном або на тимчасово окупованих територіях.

“Якщо у вас відсутній мобільний зв’язок, а є лише доступ до інтернету, ви можете залишити повідомлення або зателефонувати через мобільні застосунки WatsUpp/Telegram/Viber за номером +38(096) 078 84 33 (цілодобово)”, – йдеться у повідомленні Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

За телефоном можна отримати інформацію з гуманітарних питань та питань щодо отримання статусу ВПО. Крім того, можна отримати консультацію щодо повернення громадян з тимчасово окупованих територій до України, в тому числі тих, хто були примусово переміщені до РФ.