Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

  • 388

30 червня 2022 року, в залі засідань Гадяцької міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Засідання провів міський голова Володимир Нестеренко.

Продовжується робота щодо надання мобілізованим громадянам та членам їх родин разової грошової допомоги в розмірі 5 тисяч гривень. З даного питання сьогодні ухвалено рішення про надання грошової допомоги 32 заявникам на загальну суму 160 тисяч гривень. Загалом розглянуто 249 заяв на  загальну суму 1 мільйон 245 тисяч гривень.

Також члени виконавчого комітету міської ради ухвалили 20 рішень про надання матеріальної допомоги на лікування в зв’язку із скрутним матеріальним станом жителям Гадяцької міської територіальної громади на загальну суму 20 тисяч гривень. Попередньо всі проєкти рішень розглянуто на засіданні комісії по наданню матеріальної допомоги населенню Гадяцької міської територіальної громади.

Враховуючи зміни в законодавстві, виникла необхідність створення Комісії з комплексного визначення ступеню індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг з догляду. До складу цієї комісії включено представників закладів соціальної сфери громади та закладів охорони здоров’я. Для організації роботи даної комісії ухвалено відповідне рішення, яким ухвалено порядок визначення ступеню індивідуальних потреб людини, що потребує надання соціальних послуг з догляду.

Окрім цього, члени виконкому погодили внесення змін до постійно діючих комісій при виконавчому комітеті міської ради.

Всього згідно порядку денного розглянуто 45 питань з різних сфер життєдіяльності Гадяцької міської територіальної громади.

 

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.