Звіт про результати проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиці Молодіжна в місті Гадячі Полтавської області

  • 307

Організатором громадського обговорення, виконавчим комітетом Гадяцької міської ради, 14 червня 2022 року на офіційному сайті Гадяцької міської ради опубліковано інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиці Молодіжна в місті Гадячі Полтавської області

Суб’єкти, що внесли пропозицію: випускники  2016 року Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату II - III ступенів ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради, нині Гадяцький профільний ліцей ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради та мешканці вулиці Молодіжна.

Пропозиції: перейменувати вулицю Молодіжна, що в місті Гадячі, Полтавська область, на вулицю Параки Богдана, з метою увічнення пам’яті гадячанина, що загинув захищаючи територіальну цілісність та незалежність України 25 березня 2022 року в селі Ольховка Харківської області.

Пропозиції (зауваження) приймались за адресою: 37300, Полтавська область, місто Гадяч, вул. Лесі Українки, 2, у письмовій формі, на ім’я міського голови, із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, або на електронну пошту: hadiach-mrada@ukr.net, з 14 червня 2022 року по 14 липня 2022 року до 16.00 години щоденно, крім вихідних та перерви на обід.

Протягом періоду обговорення письмових пропозицій (зауважень) перейменування  вулиці Молодіжна, що в місті Гадячі Полтавської області, від мешканців міста та громади не надходило.