До уваги керівників підприємств, установ, організацій з масовим перебуванням людей!!!

  • 477

На засіданні Місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, проведеного 08 липня 2022 року, прийнято рішення з метою організації укриття населення в місцях з масовим перебуванням людей під час оголошення повітряної тривоги, керівникам підприємств, установ та організацій які розташовані на території Гадяцької міської територіальної громади, забезпечити виконання наступних заходів:

  1. забезпечити в місцях з масовим перебуванням людей наявність об’єктової системи оповіщення;
  2. підготувати (облаштувати) підвальні приміщення для відвідувачів та персоналу на випадок оголошення повітряної тривоги;
  3. забезпечити наявність спеціальних вказівників до них;
  4. провести навчання персоналу для супроводу відвідувачів до підвальних приміщень під час оголошення повітряної тривоги;
  5. призначити відповідальних осіб з персоналу за утримання укриттів для відвідувачів відповідно до вимог, визначених чинним законодавством:
  6. в разі неможливості забезпечити такі місця-припинити роботу закладу під час оголошення повітряної тривоги.

 

       Сподіваюся, що керівники закладів з масовим перебуванням людей та їх відвідувачі з відповідальністю ставитимуться до загроз, які постають перед нами в умовах воєнного стану. Адже найціннішим є людське життя і треба прикладати максимальних зусиль для його збереження. Лише так, спільними зусиллями, ми зможено подолати ворога і наблизити нашу перемогу!

 

Міський голова    Володимир НЕСТЕРЕНКО