В Україні змінили алгоритм підготовки водіїв

  • 427

Фото без опису

З 24 липня кандидати у водії почнуть навчатися за новим алгоритмом. Відтак навчання в автошколі буде розділене на два окремі етапи: теоретична підготовка та практична підготовка.

Після проходження теоретичної підготовки в автошколі кандидат  у водії отримуватиме відповідне свідоцтво, яке буде чинне протягом року. При цьому іспит в автошколі скасують, натомість потрібно буде скласти теоретичний іспит у сервісному центрі МВС.

У разі успішного складання, громадянин зможе обрати автошколу й пройти в ній практичну підготовку. Після завершення навчання передбачений внутрішній іспит в автошколі та отримання свідоцтва, яке буде чинне два роки.

Вже після цього кандидат у водії зможе скласти практичний іспит у сервісному центрі МВС та отримати посвідчення водія.

Завдяки цим змінам, до практичного навчання допускатимуть лише осіб, які вже знають Правила дорожнього руху, таким чином це сприятиме безпеці на дорогах.

Крім того, кандидати у водії зможуть обирати автошколи на кожному з двох етапів навчання, проходити теоретичне та практичне навчання в різних регіонах, а також скласти іспит та отримати посвідчення водія в будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від місця проходження навчання.

Зміни передбачені постановою №601 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо теоретичної та практичної підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів».